اعلام شرایط فروش رنو کپچر ۲۰۱۸ از سوی نگین خودرو

اعلام شرایط فروش رنو کپچر ۲۰۱۸ از سوی نگین خودرو

طبق سیاست‌های جدید گروه رنو در ایران، از این پس عرضه رنو کپچر نیز برعهده نگین خودرو خواهد بود، به همین منظور نسخه‌های جدید "رنو کپچر 2018" به صورت مشارکتی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که از شرایط ویژه این طرح می‌توان به تخفیف "3 میلیون تومانی" اشاره داشت. هرچند طبق گفته نگین خودرو، فروش اقساطی این خودرو بعد از عرضه احتمالی در تابستان امسال فراهم خواهد شد که می تواند برای مشتریان جذاب باشد، ولی باتوجه به نرخ جدید تعرفه‌ها و همچنین نوسانات شدید ارز در روزهای اخیر که امکان ثابت ماندن آن برای ماه‌های آینده وجود دارد، باید دید که قیمت نهایی اتومبیل به چه شکل خواهد بود.

برای فروش این خودرو در بازار، در حال حاضر از سوی نگین خودرو تنها طرح فروش مشارکتی تا پایان فروردین ماه سال جاری در نظر گرفته شده است که با موعد تحویل 60 روز کاری، 90 روز کاری، 120 روز کاری، 150 روز کاری و 180 روز کاری ثبت نام خواهد شد که جزییات آن به شرح زیر است.

در ادامه بد نیست بدانید که نسخه‌های عرضه شده در بازار کشور از خودروی "رنو کپچر 2018"، دارای موتور 1.2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر خواهد بود که می‌تواند خروجی قدرت 120 اسب بخاری و همچنین بیشینه گشتاور 195 نیوتن متری داشته باشد که به همراه یک جعبه دنده 6 سرعته دوکلاچه به مشتریان عرضه خواهد شد.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: