تقاضا برای خرید خودروهای چینی افزایش یافت

تقاضا برای خرید خودروهای چینی افزایش یافت

با افزایش شدید قیمت خودروهای وارداتی ، فضا برای عرضه بیشتر خودروهای چینی باز شده است. بعد از افزایش قیمت وارداتی‌ها، این روزها اکثر خودروهای وارداتی در محدوده قیمتی ۱۵۰‌میلیون‌تو‌مان به بالا قرار گرفته‌اند.

در بازار به‌غیر از چند خودرو مانند رنو داستر یا میتسوبیشی میراژ، لنسر‌، کیا پیکانتو‌، سانگ‌یانگ تیوولی و رنو کپچر بقیه خودروهای وارداتی در محدوده ۲۰۰‌میلیون‌تومان به بالا‌تر قرار دارند.

بدین ترتیب فضا در بخش خودروهای با قیمت کمتر از ۲۰۰میلیون‌تومان به‌خصوص بازه ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون‌تومان برای خودروهای تولید داخل و چینی‌ها باز شده است.
در‌حالی‌که هنوز تعداد خودروهای جدید این بازه قیمتی در میان دیگر محصولات جاده‌مخصوصی‌ها در بازار کمتر است چینی‌ها از فرصت استفاده کامل را برده‌اند و در حال اضافه کردن سهم بازار خود در این بخش هستند.

با افزایش قیمت خودروهای وارداتی، استقبال از خودروهای تولید داخل و چینی در بازه قیمتی زیر ۱۵۰میلیو‌ن‌تومان افزایش یافته است و در حالی که تولید و عرضه محصولات جدید جاده‌مخصوص در حد رفع نیاز بازار و همه گروه‌های هدف نیست، چینی‌ها به‌سرعت در حال تصاحب سهم بازار در این بخش هستند.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: