تیونینگ بی ام و سری 2 مخصوص دریفت

تیونینگ بی ام و سری 2 مخصوص دریفت

حتمالا برای اولین بار است که نام شرکت تیونینگ HGK Motorsport به گوشتان می‌خورد؟!. البته حق هم دارید، چون این شرکت تیونینگ اهل لیتوانی، زمان زیادی نیست که به عرصه تیونینگ ورود پیدا کرده و چندان پروژه‌های خاصی از خود ندارد، ولی این اواخر از پروژه کاملاً متفاوت و می‌توان گفت خارق العاده خود رونمایی کرده است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

خودرویی که برای تقویت توسط HGK Motorsport انتخاب شده است، در واقع سری 2 از محصولات کمپانی خودروسازی BMW است که حالا با الگوبرداری از جنگنده‌‌های F22 رپتور و یوروفایتر تایفون (طبق ادعای شرکت تیونینگ کننده)، شامل یکسری تقویت‌های جزیی و کلی شده است.

جنگنده‌‌های F22 رپتور و یوروفایتر تایفون (طبق ادعای شرکت تیونینگ کننده)، شامل یکسری تقویت‌های جزیی و کلی شده است. اول از همه شاید بدنه این خودرو باشد که توجهات شما را به خودش جلب کند. در این مورد شرکت HGK Motorsport جزییاتی ارائه نکرده است، ولی باتوجه به تصاویر می‌توان گفت که از الیاف سبک وزن، ولی تا حدودی مستحکم برای کاهش وزن اتومبیل استفاده کرده است، زیرا در فیلمی که به همراه این مقاله ارائه شده و تیم کار گاراژآن را برای شما خوانندگان عزیز در انتهای مقاله بارگزاری کرده است، افزایش قابلیت دریفت زدن این خودرو مد نظر تیونر بوده است.

براساس جزییاتی که تیونر این ماشین ارائه کرده است، در زیر کاپوت این خودرو از یک پیشرانه 6.2 لیتری V8 LS استفاده شده است، ولی پیشرانه‌ای کاملا بروزرسانی شده و تقویت شده تا اینکه بتواند قدرتی 820 اسب بخاری در کنار گشتاور 920 نیوتن متری تولید کند. این نیرو در مقایسه با M2 استاندارد، حدود دو و نیم برابر بیشتر و در گشتاور تولیدی هم حدود 2 برابر قوی‌تر است که به کمک یک جعبه دنده 5 سرعته دستی متوالی، به چرخ‌های عقب فرستاده می‌شود تا خاصیت دریفت زنی این یوروفایتر زمینی به حد اعلای خود برسد.

رای بدست آمدن این قدرت و گشتاور از موتور 6.2 لیتری، همانطور که گفتیم بروزرسانی‌های گسترده انجام شده است که مهم‌ترین آنان شامل میل لنگ‌های "کالیس مگنوم"، میله‌های اتصال تقویت شده، پیستون‌های مسابقه‌ای، مجموعه رینگ پیستون‌های فولادی، سوپاپ گاز تیتانیومی، تقویت توربوشارژرها، منیفولد هوای بزرگ‌تر، بروزرسانی لوکابتیبل ECU موتور و... می‌شود.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: