تیونینگ عجیب مرسدس-مایباخ S600 توسط تیونر Scaldarsi

تیونینگ عجیب مرسدس-مایباخ S600 توسط تیونر Scaldarsi

قدرت مایباخ S600 به 888 اسب بخار افزایش‌یافته و قیمت آن‌ 1.1 میلیون پوند تعیین‌شده است همان‌طور که میدانید تیونرهایی چون منصوری، برابوس، هامان و دیگر شرکت‌ها، خودروهای مختلف دنیا را تیونینگ و تقویت کرده و آن‌ها را با عملکردی ارتقاءیافته و ظاهری متفاوت از نسخهٔ استاندارد عرضه می‌کنند. حال تیونری بنام Scaldarsi نیز مرسدس-مایباخ S600 را تیونینگ کرده و آن‌را بانام «Emperor I» عرضه کرده است. در این تیون، مایباخ S600 کاملاً لباس جدیدی را بر تن کرده و تغییرات فراوانی را تجربه نموده است.

اول‌ازهمه به کیت بدنهٔ امپراطور می‌پردازیم که در قسمت جلو کاملاً شبیه به واکسهال اینسیگنیا VXR شده است. همچنین در بسیاری از قسمت‌های جدید این خودرو همچون رینگ‌های غول‌پیکر و سر اگزوزها از طلای 24 عیار استفاده‌شده است.
در داخل اما کلیت طراحی داخلی S600 حفظ‌ شده است اما می‌توان تقریباً پوست هر حیوانی را که تصور کنید برای پوشش داخلی امپراطور سفارش داد به‌گونه‌ای که درمجموع 24 نوع مختلف پوست برای پوشش داخلی خودرو قابل سفارش است که می‌توان آن‌ها را در 28 رنگ مختلف انتخاب نمود. بعلاوه امکان سفارش 78 نوع چوب برای تریم داخلی در کنار 16 رنگ بدنهٔ خارجی نیز وجود دارد. همچنین مانند تصاویری که از این خودرو مشاهده می‌کنید می‌توان تمامی اجزا را با تریم مسی نیز سفارش داد.

ااین‌حال اگر می‌خواهد از گزینه‌های سفارشی‌سازی فراوان این تیون بیشتر تحت تأثیر قرار گیرید می‌توانید جام‌های نوشیدنی سفارشی، کیف‌های قابل‌حمل و حتی یک نسخهٔ خاص بانام Edition Rolex را نیز برای امپراطور سفارش دهید.

خبر خوب اینکه در زیر کاپوت امپراطور پیشرانهٔ تقویت‌شدهٔ برابوس نصب‌شده است. این همان موتور 6.3 لیتری V12 دو توربویی است که در برابوس Rocket 900 بکار می‌رود. پیشرانه‌ای که 888 اسب بخار قدرت داشته و به‌راحتی جثهٔ 2335 کیلوگرمی امپراطور را ظرف تنها 3.7 ثانیه از صفر به سرعت 96 کیلومتر در ساعت می‌رساند.

اما قیمت این خودرو چقدر است؟ طبق اعلام تیونر، قیمت 1.1 میلیون پوند برای امپراطور I تعیین‌شده است که افزایش فوق‌العاده‌ای نسبت به قیمت 165,700 پوندی نسخهٔ استاندارد مایباخ S600 دارد. بااین‌حال Scaldarsi اعلام کرده که تنها 10 دستگاه از این خودرو را تولید خواهد کرد.

علاوه بر این، Scaldarsi گفته است که هم‌اکنون در حال کار بر روی تیونینگ خودروهای دیگری ازجمله امپراطور II (مرسدس بنز S65 AMG کوپه)، امپراطور III (بنتلی بنتایگا)، امپراطور IV (مرسدس بنز G65 AMG) و امپراطور V (بوگاتی شیرون) می‌باشد.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: