حضور نیسان GT-R در ناوگان پلیس ژاپن

حضور نیسان GT-R در ناوگان پلیس ژاپن

بدون شک معروف‌ترین ناوگان پلیس در سراسر جهان، مربوط به شهر دبی است که در آن می‌توان انواع و اقسام خودروهای سوپراسپرت و گران قیمت از جمله بوگاتی ویرون، لامبورگینی اونتادور، مرسدس بنز G کلاس و... را مشاهده کرد. اما گویا این ناوگان لوکس و گران قیمت تنها دارنده خودروهای سوپراسپرت در جهان نیست و علاوه بر دبی و همچنین ایتالیا، حالا نیروی پلیس ژاپن هم یک خودروی سوپر اسپرت محلی دریافت کرده است تا در تعقیب و گریزهای خیابانی مشکلی با نوع اتومبیل متخلفان نداشته باشد.

به گفته منابع خبری، خودروی سوپراسپرت نیسان GT-R توسط یکی از شهروندان ثروتمند استان "توچیگی" ژاپن به نیروی پلیس این استان اهدا شده است و حالا در یک مراسم رسمی، شاهد رونمایی آن توسط نیروی پلیس با لباس مخصوص هستیم که به عنوان یک اتومبیل گشت در ناوگان پلیس استان توچیگی کار خود را انجام می‌دهد.

کمپانی خودروسازی نیسان چیزی در رابطه با این خودرو نمی‌گوید، اما همانطور که در تصاویر شاهد هستید، سوپر اسپرت نیسان GT-R لباس پلیس به تن کرده است تا از فاصله دور شناخته شود و مهم تر از همه، شانس بسیار کم متخلفان برای فرار از دست این گودزیلای ژاپنی خواهد بود که حتی خودروهای سوپراسپرت بازار هم نمی‌توانند از قدرت 565 اسب بخاری این گودزیلا در امان باشند. قدرتی که به همراه گشتاور 632 نیوتن متری از موتور شش سیلندر 3.8 لیتری توربوشارژر این اتومبیل استخراج شده و توسط یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک دوکلاچه به سمت چرخ‌ها ارسال می‌شود که همگی ما با عملکرد خارق العاده این نیرو پس از رسیدن به چرخ‌های اتومبیل آگاه هستیم.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: