خشن و جذاب؛ تیونینگ سنگین بر روی وانت مرسدس بنز X کلاس

خشن و جذاب؛ تیونینگ سنگین بر روی وانت مرسدس بنز X کلاس

مرسدس بنز X کلاس فروش خوب و موفقی را تجربه کرده است با این وجود یک شرکت تیونینگ با نام کارلکس دیزاین تصمیم گرفته است تا این وانت آلمانی را که بر پایه‌ی نیسان ناوارا ساخته شده است مورد بهینه سازی و تیونینگ قرار داده و قابلیت های آفرودی آن را افزایش دهد. این کیت در دو مدل شهری و آفرودی عرضه می شود که مدل پایه ی آن 17 هزار دلار و مدل گران تر آن 21 هزار دلار قیمت دارند.

همانطور که از عکس های این خودرو می توانید حدس بزنید اینطور به نظر می رسد که این وانت مرسدس بنز ایکس کلاس برای مبارزه با زامبی ها آماده شده است. سرتاسر بدنه ی این خودرو را بادی کیت از جنس کامپوزیت فرا گرفته است که شامل گلگیرها نیز می شود. ارتفاع خودرو نیز به دلیل تعویض سیستم تعلیق افزایش پیدا کرده است. یک نورافکن بزرگ نیز روی سقف نصب شده است و کاپوت خودرو نیز از اول طراحی شده است.

همچنین اگر خواهان جذابیت و هیجان بیشتری در هنگام رانندگی با این خودرو باشید می توانید یک تولید کننده صدای الکترونیکی را سفارش دهید که صدایی همانند یک موتور V8 را تولید می کند.
گرچه این خودرو برای مصارف آفرودی طراحی شده است اما این بدان معنا نیست که کارلکس به فضای داخلی خودرو نپرداخته است بلکه اتفاقا با ورود به کابین خودرو شاهد استفاده از تودوزی چرمی مشکی رنگ و تزیینات فیبر کربنی براق روی داشبورد خواهید بود.

نسخه ی شهری این کیت دارای سیستم تعلیق با ارتفاع پایین تر و رینگ های 22 اینچی است. همچنین می توانید برای این نسخه نیز صداساز الکترونیکی هشت سیلندر و ترمزهای کربن سرامیکی نیز سفارش دهید.
این مدل به صندلی های ریکارو در جلو و پوشش چرمی برای رودری ها، غربیلک فرمان و داشبورد مجهز است. این مدل نیز در داخل کابین به تزیینات فیبر کربنی مجهز شده است.

در انتها باید کیت کارلکس را تیونینگی دانست که می تواند خریداران فولکس واگن آماروک را به سمت مرسدس بنز ایکس کلاس جذب کند. در ادامه می توانید گالری تصاویر این خودرو را مشاهده کنید.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: