رنو مگان جدید نیمه اول سال ۹۷ وارد بازار می‌شود

رنو مگان جدید نیمه اول سال ۹۷ وارد بازار می‌شود

جمشید حسینی ، مدیر‌عامل نگین‌ خودرو با اشاره به بازگشت رنو مگان پر‌طرفدار به خیابان‌های ایران، زمان عرضه این خودرو را نیمه اول ۹۷اعلام کرد و گفت: مگان جدید در سه تیپ هاچ‌بک، سدان و استیت (استیشن) در بازار جهانی حضور دارد، که با توجه به جذابیت بالای نسخه سدان این خودرو برای بازار ایران، مگان صندوقدار در نیمه اول سال آینده توسط نگین‌خودرو به بازار عرضه خواهد شد.

نگین‌خودرو که پیش از این با عرضه رنو تلیسمان و کولئوس توانست عنوان پرفروش‌ترین خودروهای سدان و suv بازار ایران را ثبت کند، رنو مگان ۲۰۱۸ را پس از غیبتی چند ‌ساله بار دیگر راهی بازار می‌کند تا این‌بار پرچمدار خانواده رنو، مرزهای جدیدی از فروش و محبوبیت را در کشور جابه‌جا کند.

به گفته جمشید حسینی رنو مگان در زمره موفق‌ترین و پرفروش‌ترین سدان‌های سایز‌متوسط دنیا قرار دارد. البته در مقایسه با رقیبان خود مانند تویوتا کرولا، هیوندای النترا، کیا سراتو و سیتروئن‌۴ از اتاقی به مراتب بزرگ‌تر و ظاهری زیبا و جذاب‌تر برخوردار است.
ظاهر این سدان دوست‌داشتنی می‌تواند آینده روشنی را برای مگان در بازار ایران رقم بزند. البته نباید از سوابق درخشان این عضو دوست‌داشتنی خانواده رنو نیز غافل شد. مگان با سابقه طولانی حضور در بازار‌های جهانی، افتخارات متعددی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

مدیرعامل نگین‌خودرو گفت: با این وجود هم‌اکنون رنو مگان جدید به کمک زبان طراحی رنو، امکانات قابل توجه و استفاده از آخرین تکنولوژی روز، بیشترین میزان استقبال و محبوبیت را در تاریخچه عرضه خود تجربه می‌کند.
جایزه فرمان طلایی اروپا در سال ۲۰۱۶‌، جایزه بهترین خودروی سایز‌متوسط سال‌۲۰۱۶ و جایزه بهترین خودروی خانوادگی سال ۲۰۱۷ نمونه‌ای از پیروزی و درخشش مگان در آخرین ارزیابی‌های جهانی است.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: