سانتاکروز وانت بار از شرکت هیوندا

سانتاکروز وانت بار از شرکت هیوندا

شرکت هیوندای موتورز اعلام کرده است که می‌خواهد تا سال ۲۰۲۰ میلادی پیکاپ جدید خود را تحت عنوان سانتاکروز معرفی و رونمایی کند.به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت خودروسازی هیوندای موتورز تصمیم گرفته است تا دو سال آینده از یک وانت پیکاپ جدید که هم اکنون در حال مراحل نهایی طراحی و آزمایش قرار دارد، تحت عنوان سانتا کروز (Santa Cruz) رونمایی و پرده‌برداری کند.
البته کیونگ سو لی - مدیر اجرایی هیوندای موتورز، در این خصوص اطلاعات و جزئیات بیشتری را بیان نکرده است، اما به نظر می‌رسد که این پیکاپ جدید در مراحل نهایی طراحی قرار دارد.
بسیاری از تحلیلگران فعال در حوزه صنعت خودروسازی برآورد کرده اند که پیکاپ سانتا کروز شبیه به وانت هوندا باشد که در دو نسخه موتور چهار سیلندر بنزینی ۱.۶ لیتری با توربو شارژ است که توانایی تولید قدرت ۲۰۱ اسب‌بخار (۱۴۹ کیلووات) و گشتاور ۲۶۴ نیوتون‌متر و همچنین چهار سیلندر بنزینی ۲.۴ لیتری است که توانایی تولید قدرتی ۱۸۵ اسب‌بخاری (۱۳۸ کیلووات) و گشتاور ۲۴۱ نیوتون‌متری عرضه خواهد شد.
با این حال، اطلاعات بسیار اندکی از این محصول جدید هیوندای در دسترس است و باید تا زمان رونمایی از آن یا انتشار اخبار و جزئیات دقیقتری، منتظر ماند.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: