طرح امداد جاده ای قربان توسط کرمان موتور

طرح امداد جاده ای قربان توسط کرمان موتور

با توجه به پیش بینی افزایش ترددهای جاده ای و مسافرت‌های استانی در ایام تعطیلات پیش رو، واحد امداد شرکت کرمان موتور در نظر دارد طرح امداد قربان را به محوریت امدادرسانی در تمامی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی اجرایی کند.

ه گزارش «اخبار خودرو​»، محمدرضا محمودی معاونت خدمات امدادی شرکت کرمان موتور ضمن تبریک و شادباش به مناسبت فرا رسیدن اعیاد مبارک قربان و غدیر خم به تمامی میهنان به ویژه مشتریان محصولات کرمان موتور با بیان این خبر افزود: این طرح در استان های البرز، تهران، خراسان رضوی ، گیلان ، مازندران ،اردبیل، فارس و اصفهان از روز سه شنبه 30 مرداد الی روز جمعه 2 شهریور برگزار می کند..
وی افزود: با اقدامات انجام شده در خصوص تقویت کادر کارشناسی مرکز تماس و رویکرد ارائه مشاوره و راهنمایی های فنی به امداد خواهان و برنامه‌ریزی در خصوص آموزش‌های تخصصی به امدادگران ، علاوه بر کاهش مدت زمان فرآیند امدادرسانی ، کیفیت ارائه خدمات نیز بیشتر از گذشته ارتقا می یابد.
به گزارش روابط عمومی شرکت کرمان موتور، در حال حاضر 35 درصد از تماس های ورودی به مرکز تماس امداد این شرکت توسط مشاوره‌های فنی و عیب یابی تلفنی حل می‌ شود.
مدیریت اعزام امدادگران، پیگیری پرونده‌های امدادی تا دستیابی به نتیجه و انجام نظرسنجی از کیفیت خدمات ارائه شده از مهم‌ترین وظایف کارشناسان فنی مرکز تماس امداد است. همچنین مشاوران و کارشناسان فنی مرکز تماس امداد کرمان موتور با پاسخگویی به سوالات مرتبط به عملکرد خودرو و تجهیزات جانبی ، سرویس‌های ادواری و راهنمایی در خصوص دفترچه‌های محصولات شرکت کرمان موتور سعی می کنند ضمن اطمینان خاطر به مشتریان باعث ارتقا برند شرکت کرمان موتور شوند.
شایان ذکر است که مرکز تماس امداد کرمان موتور به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته با شماره 42724-021 آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مالکان محصولات کرمان موتور است.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: