فیس لیفت سوناتا در شیکاگو در پایان هفته جاری

فیس لیفت سوناتا در شیکاگو در پایان هفته جاری

البته در برخی جزئیات شاهد تغییراتی خواهیم بود، ولی چیزی که می‌توان با اطمینان گفت این است که در این مدل لوگوی هیوندای به رنگ آبی تغییر پیدا کرده است.نمایشگاه خودروی شیکاگو در پایان هفته جاری شروع خواهد شد و سورپرایز کمپانی کره‌ای هیوندای ، رونمایی از ظاهر به‌روزرسانی‌شده سوناتای هیبرید خواهد بود.
این خودرو که قرار است به‌طور رسمی در روز هشتم نوامبر به بازار عرضه شود، از فاکتورهایی استفاده خواهد کرد که در نسل جدید سوناتا که سال گذشته در نمایشگاه نیویورک معرفی شده بود، وجود داشته است.
البته در برخی جزئیات شاهد تغییراتی خواهیم بود، ولی چیزی که می‌توان با اطمینان گفت این است که در این مدل لوگوی هیوندای به رنگ آبی تغییر پیدا کرده است.

داخل اتاق نیز از فرمان جدید سه شاخه هیوندای استفاده خواهد شد که با جلوآمپر تمام دیجیتالی جدید سوناتا همراه می‌شود. تمام آپشن‌های موجود در سوناتای جدید در نسخه هیبرید نیز موجود خواهد بود.

درمورد پیشرانه این خودرو می‌توان گفت که از همان موتور چهارسیلندر دولیتری استفاده می‌کند، اما یک موتور برقی جدید نیز در کنار آن قرار خواهد گرفت. همچنین ظرفیت باتری‌های سوناتای هیبرید ۲۰۱۸ نیز افزایش خواهد یافت.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: