قیمت و شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد

قیمت و شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد

کیان موتور وارنا، نماینده انحصاری محصولات بورگوارد در کشور از شرایط فروش خودروهای شاسی بلند "بورگوارد BX7" و "بورگوارد BX5" خبر داد که به صورت نقدی و علی الحساب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

BX7" و "بورگوارد BX5" خبر داد که به صورت نقدی و علی الحساب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. اول از همه برای خودروی شاسی بلند بوگوارد BX7، شرایط فروش متنوع نقدی و علی احساب در نظر گرفته شده است که در شرایط فروش نقدی اتومبیل با پرداخت قیمت 279 میلیون و 900 هزار تومانی، می‌توانید اتومبیل خود را 30 روز پس از ثبت نام تحویل بگیرید. هرچند شرایط فروش علی الحساب نیز دیده می‌شود که برای اطلاع از جزییات آن می‌توانید به جدول مربوطه توجه کنید.

علاوه بر این، در شرایط فروش کیان موتور وارنا خودروی شاسی بلند "بورگوارد BX5" هم دیده می‌شود که با قیمت 239 میلیون تومانی به صورت علی الحساب ثبت سفارش خواهد شد که در زمان ثبت نام نیاز به پرداخت قیمت 60 میلیون تومانی، بعد از 45 روز نیاز به پرداخت قیمت 60 میلیون تومانی و همچنین پس از تحویل خودرو با گذشت 120 روز، نیاز به پرداخت مابقی هزینه اتومبیل خواهید داشت که برای اطلاع از جزییات فروش آن می‌توانید به جدول زیر توجه کنید.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: