معجزه برقی ب ام و در راه است؛ iNext با پیمایش 700 کیلومتری می آید

معجزه برقی ب ام و در راه است؛ iNext با پیمایش 700 کیلومتری می آید

ی ام و تقریبا دو سال پیش از مدل مفهومی iNext رونمایی کرد که پیش نمایشی از این سبک خاص طراحی خودرو بود که در سال 2021 به بازار می آید. در نمایشگاه دیترویت، نشریه موتور ترند گزارش می کند که خودروی برقی iNext هنگامی که به فروش برسد برد حرکتی معادل 700 کیلومتر خواهد داشت. این رقم بسیار بیشتر از برد 383 کیلومتری شورولت بولت یا حتی برد 474 کیلومتری تسلا مدل X 100D است.

دقیق مشخص نیست که iNext با چه نوع اتاقی عرضه خواهد شد ولی این مدل مفهومی حاکی از آن است که این خودرو یک کراس اوور شیک و زیبا خواهد بود. iNext از همان ایده کلی خودروهای دیگر سری i یعنی i3 و i8 پیروی می کند. احتمالا در تلاش برای کاهش وزن iNext مانند i3 و i8 از فیبرکربن به صورت گسترده در آن استفاده خواهد شد. نسخه برقی i3 بردی معادل 190 کیلومتر دارد و نسخه اسپرت i8 در حالت تمام برقی فقط 29 کیلومتر برد دارد. بی ام و همچنین وعده داده است که iNext را به فناوری رانندگی خودران SAE سطح 3 و 4 مجهز کند.

سرپرست مدیریت محصول در بخش خودروهای سری i بی ام و در مورد این خودرو به نشریه اتواکسپرس گفت:
« iNext از نظر شکل و ابعاد مشابه X5 خواهد بود. این خودرو طراحی داخل کابین کاملا متفاوتی خواهد داشت و می تواند 5 نفر را در خود جای دهد. » فناوری خودران نقطه قوتی برای فروش این خودرو است و توان خروجی آن بر حسب مدل و نوع باتری بین 134، 255، 335 و 443 اسب بخار متغیر خواهد بود.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: