معرفی مدل نسخه اسپرت تر آلفارومئو استلویو؛ ترکیب قدرت و عملکرد با ویژگی های اقتصادی

معرفی مدل نسخه اسپرت تر آلفارومئو استلویو؛ ترکیب قدرت و عملکرد با ویژگی های اقتصادی

آلفارومئو به صورت رسمی مدل استلویو Ti را در استرالیا معرفی کرده است. قیمت این SUV که 280 اسب بخار قدرت دارد از 78.900 دلار آغاز می شود.این خودرو یک مدل جذاب تر از SUV آلفارومئو است که از زمان معرفی استلویو در بازار کشورهای دیگر ارائه شده است. موتور این SUV همان پیشرانه 2.0 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ مورد استفاده در جولیا Veloce است که 280 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. طبق گفته آلفارومئو این SUV در عرض 5.7 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن 230 کیلومتر در ساعت است.
قدرت این موتور از طریق یک گیربکس 8 دنده اتوماتیک به هر 4 چرخ منتقل می شود و مصرف سوخت ترکیبی آن 7.0 لیتر در 100 کیلومتر اعلام شده است.استلویو Ti علاوه بر قدرت بیشتر مجهز به کمک فنرهای هیدرولیکی با قابلیت انتخاب فرکانس است که قابلیت انتخاب سیستم تعلیق کاملا تطبیقی برای آن وجود دارد.
آلفارومئو به صورت استاندارد یک دیفرانسیل لغزش محدود مکانیکی در محور عقب نصب کرده است که برای استفاده بهتر از ماهیت سیستم 4 چرخ محرک Q4 که درصد بیشتر گشتاور را به محور عقب منتقل می کند طراحی شده است.
صندلی های جلو با صندلی های اسپرت مجهز به سیستم گرمایش جایگزین شده اند و برای رانندگی راحت تر در صبح های سرد، غربیلک فرمان نیز از سیستم گرمایش برخوردار شده است. شیشه های دودی عقب، پدال های آلومینیمی اسپرت، کروز کنترل تطبیقی و سیستم صوتی با 10 بلندگو نیز جزو امکانات استاندارد هستند.

از دیگر تجهیزات استاندارد این خودرو می توان به سیستم اخطار تصادف از جلو، سیستم اخطار خروج از لاین، سیستم شناسایی نقاط کور و سنسورهای پارک اشاره کرد. آلفارومئو مشتاق است به ایمنی 5 ستاره این خودرو اشاره کند که هفته پیش توسط موسسه یورو انکپ استرالیا به این خودرو اعطا شد.
صفحه نمایش لمسی 8.8 اینچی در وسط داشبورد، سیستم ناوبری، استارت دکمه ای، سیستم ورود بدون کلید و باز شدن در صندوق به صورت برقی امکاناتی هستند که به فهرست تجهیزات استاندارد این SUV اضافه شده اند.

برای سانروف پانورامیک باید 2400 دلار، برای سیستم تعلیق فعال 2200 دلار، برای سیستم صوتی هارمن کاردون 1500 دلار و برای دزدگیر باید 750 دلار مبلغ اضافه پرداخت کنید.
قیمت مدل پایه آلفارومئو استلویو در استرالیا از 65.900 دلار شروع شده و به 78.900 دلار برای مدل Ti ختم می شود.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: