هیوندای آزرا 2018 مجوز واردات گرفت؛ کره‌ای خوش‌استیل در یک قدمی بازار

هیوندای آزرا 2018 مجوز واردات گرفت؛ کره‌ای خوش‌استیل در یک قدمی بازار

هیوندای آزرا 2018 خودرویی بود که سال گذشته توسط کرمان موتور پیش فروش شد و قرار است با چهره جدید خود به زودی وارد بازار کشور شود. هیوندای آزرا 2018 متاسفانه به دلیل مشکلات واردات نمی‌تواند به موتور معروف 6 سیلندری خود وارد کشور شود و با موتور هیوندای سوناتا یعنی یک پیشرانه 4 سیلندر 2.4 لیتری تنفس طبیعی وارد خواهد شد. روند گرفتن مجوزهای لازم برای واردات این خودرو توسط کرمان موتور چند وقتی بود که در حال انجام بود و حال این خودرو با یک موتور 2359 سی‌سی و تا تاریخ 1 دی‌ماه امسال می‌تواند ثبت سفارش شود.

مدل‌های وارد شده برای هیوندای آزرا 2018 همگی از سال 2018 هستند و با گیربکس خودکار عرضه خواهند شد. برای آشنایی بیشتر با پیشرانه این خودرو باید بدانید که موتور نصب شده روی هیوندای آزرا 2018 از نوع GDi است و می‌تواند حداکثر 187 اسب بخار و 241 نیوتن متر گشتاور را تولید کند.

قبلاً ملاقات نزدیکی با این خودرو داشته‌ایم و عکس‌ها و فیلم‌هایی را دقیقاً از نمونه وارد شده تهیه کرده‌ایم که می‌توانید در صفحه بررسی هیوندای آزرا 2018 کرمان موتور با این خودرو بیشتر آشنا شوید و عکس ها و فیلمی از این خودرو را مشاهده کنید. قیمت اولیه پیش فروش هیوندای آزرا 2018 حدود 380 میلیون تومان بوده است. حال با گرفتن تمامی مجوزهای لازم برای ثبت سفارش به نظر می‌رسد که به زودی شاهد تردد این کره‌ای خوش استیل در بازار باشیم.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: