وقتی تویوتا هایلوکس لباس رزم بر تن می کند

وقتی تویوتا هایلوکس لباس رزم بر تن می کند

تویوتا مدل های جدیدی از هایلوکس را با نام Rogue، Rugged و Rugged X را معرفی کرده است. این مدل ها دارای امکانات و تجهیزات اضافه ای به میزان 2 هزار دلار بیشتر از هایلوکس استاندارد هستند و تغییرات ظاهری را نیز تجربه کرده اند. مدل Rugged به اسنورکل، جلوپنجره‌ی جدید، باربند سقفی، لوله‌های محافظ عقب و قلاب های بکسل مجهز شده است. این مدل به صورت استاندارد به گیربکس 6 دنده دستی مجهز است اما با پرداخت 2 هزار دلار بیشتر می توانید این مدل را با گیربکس شش دنده اتوماتیک نیز سفارش دهید. این مدل دارای قیمت پایه ی 54 هزار دلار استرالیا است.

مدل بعدی Rugged X است که با قیمت 61 هزار دلار استرالیا به بازار عرضه می شود. این مدل نیز به صورت استاندارد به گیربکس شش دنده دستی مجهز است و با پرداخت 2 هزار دلار می توانید گیربکس اتوماتیک را برای آن سفارش دهید.

تغییرات این مدل شامل سپر جلوی آفرودی از جنس فولاد، چراغ های LED، جلوپنجره‌ی جدید و تودوزی چرمی هستندو پشت آمپرهای این مدل نیز متفاوت است و به رنگ سیاه طراحی شده است.

آخرین مدل نیز مدل Rogue است که 61 هزار دلار استرالیا قیمت داشته و به صورت استاندارد به گیربکس شش دنده اتوماتیک مجهز است. نمای داخلی این مدل با مدل Rugged X یکسان است پر در بیرون نیز یک پوشش محافظ برای قسمت بار در نظر گرفته شده است.

پیشرانه ی مورد استفاده در هر 3 مدل یکسان بوده و از نوه 4 سیلندر توربودیزلی با حجم 2.8 لیتر است که می تواند 174 اسب بخار قدرت و 450 نیوتن متر گشتاور را تولید کند. البته در صورتی که خودرو به گیربکس دستی مجهز باشد گشتاور تولیدی موتور به 420 نیوتن متر محدود خواهد شد.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: