کدام‌یک سریع‌تر است : گودزیلای ژاپنی یا شبح آلمانی؟!

کدام‌یک سریع‌تر است : گودزیلای ژاپنی یا شبح آلمانی؟!

رو در رو شدن نیسان GT-R و مرسدس-ای ام جی GT R : این یک دوئل ناب بین آلمان و ژاپن است. نیسان GT-R سالخورده در برابر حریف تازه‌نفس‌تر خود یعنی مرسدس-ای ام جی GT R قرار می‌گیرد، دو خودرویی که علیرغم استفاده از نامی مشابه کاملاً متفاوت هستند.

CarWow بریتانیا هر دو خودرو را به یک باند فرودگاه خالی برده و تلاش داشته تا در یک تست سه مرحله‌ای که شامل تست درگ، مسابقه رولینگ و تست ترمز بوده این دو هیولا را آزمایش کرده و خودروی برتر را انتخاب کند. نتایج به دست آمده بسیار شگفت‌انگیز هستند؛ اما قبل از اینکه شما ویدئو را ببینید بیایید از نظر تئوری این دو خودرو را مقایسه کرده و مزیت‌های هر یک را بشماریم.

نیسان GT-R دارای سیستم چهار چرخ محرک و پیشرانه فوق‌العاده 6 سیلندر 3.6 لیتری توئین توربو با قدرت 570 اسب بخار و گشتاور 630 نیوتون متر است. در مقابل باید گفت مرسدس-ای ام جی GT R طراحی دیفرانسیل عقب داشته و از قلب آهنین 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو با خروجی 585 اسبی و گشتاور 700 نیوتون متری سود می‌برد.

قطعاً حضور نیسان GT-R نیسمو در این مسابقه درگ می‌توانست جذابیت‌های بیشتری داشته باشد. این خودرو نه تنها 30 اسب بخار قوی‌تر بوده بلکه با قیمت 151525 پوندی فاصله قیمتی نزدیک‌تری به مرسدس-ای ام جی GT R دارد. خب با این تفاسیر نظر شما را به تماشای این ویدئوی جذاب جلب می‌کنیم.

× در پاسخ :
عبارت امنیتی را وارد نمایید: